Hotel ClubHotel El Fell Hammamet ***

ClubHotel El Fell

Ocena hotelu (18 opinii)

3.4
  • Położenie
    2.9
    • Odległość od plaży / stoku 5.7
    • Plaża / stoki 2.5
    • Cicha i spokojna okolica 4.7
    • Restauracje w okolicy 1.0
    • Atrakcje w okolicy 2.3
    • Komunikacja 1.5
  • Pokoje
    2.8
    • Wielkość 2.0
    • Standard wyposażenia 2.3
    • Czystość 4.3
    • Łazienka 2.7
  • Wyżywienie
    3.2
    • Ilość i dostępność 3.0
    • Smak i jakość potraw 4.6
    • Różnorodność potraw 2.7
    • Obsługa 2.7
  • Hotel
    3.7
    • Basen 4.3
    • Udogodnienia dla dzieci 3.3
    • Animacje i rozrywka 5.1
    • Sport 2.7
    • Obsługa 4.2
    • Czystość 2.3
  • Jakość / cena
    4.4

lokalizacja

Hotel położony w północnej części Hammametu,ok. 7 km od centrum miasta Hamammeti Nabeul, 70 km od lotniska w Tunisie, bezpośrednio przy szerokiej, piaszczystejplaży z bezpłatnymi parasolami i leżakami. W pobliżu hotelu znajduje się park wodny.

do dyspozycji gości

Kompleks hotelowy odnowiony częściowo w 2007 roku, położony na 4 ha terenie posiada klimatyzowany hol recepcyjny, restauracja główna na 550 miejsc z tarasem, kawiarnia turecka (13:00 - 21:00), barbeque (czynne latem) i bar przy basenie (czynny latem 10:00 - 18:00), lobby bar (10:00 - 23:00), salę telewizyjną, salę na 350 miejsc (spotkania i animacje), punkt wymiany walut czynny w godzinach 10:30 - 13:00 i 17:00 - 19:00, bezpłatny sejf na recepcji, sklep z pamiątkami. Hotel akceptuje płatności kartami kredytowymi.

pokoje

Hotel posiada 234 pokoje - 134 pokoje w budynku głównym (2 piętra z windą), 57 pokoi w bungalowach oraz 35 suit, usytuowane w pięknym ogrodzie. Do dyspozycji gości przygotowano pokoje dwuosobowe, dwuosobowe z jedną dostawką oraz dwuosobowe z dwoma dostawkami wyposażone w klimatyzację indywidualnie sterowaną, TV SAT, telefon, łazienkę z WC, taras lub balkon.

wyżywienie

  Wersja All Inclusive obejmuje bezpłatnie: śniadanie w formie bufetu w restauracji głównej w godzinach 06:30 - 10:00, lekkie śniadanie w Coffee Shop w godzinach 10:00 - 11:00, lunch w formie bufetu w restauracji głównej w godzinach 12:30 - 14:00, przekąski w Coffee Shop w godzinach 12:00 - 14:00 oraz 21:00 - 23:00 , przekąski w Barbecue w godzinach 12:30 - 15:00 (tylko latem) typu grill, pizza, makarony, omlety, sałatki, owoce, podwieczorek w Coffee Shop w godzinach 15:00 - 17:00 (kawa, herbata, ciasta), kolacja w formie bufetu w restauracji głównej godzinach 18:30 - 21:00, napoje bezalkoholowe (kawa, herbata, napoje gazowane, soki owocowe z wyjątkiem świeżo wyciskanych, woda mineralna, koktajle), napoje alkoholowe lokalnej produkcji (piwo, czerwone wino, whiskey, gin, wódka, boukha, thibarine), sporty wodne typu windsurfing, łódki, rowery wodne  

udogodnienia dla dzieci

Brodzik przy wydzielony w dużym basenie, plac zabaw, mini klub dla dzieci w wieku 4 - 12 lat, program animacyjny, specjalna restauracja. Dla chętnych możliwość zamówienia w recepcji opieki do dzieci za dodatkową opłatą.

Dlaczego warto kupić w Oceniacz.pl

  • brak prowizji - ceny jak u organizatora
  • oferta sprawdzonych biur podróży
  • gwarancja najniższej ceny

  • bezpieczne zakupy

  • kompetentni doradcy dostępni 7 dni w tygodniu

Gwarancja najniższej ceny

Newsletter

Aby otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach prosimy wpisać swój adres e-mail:

Ostatnio szukane w Oceniacz.pl

"