Hotel Makadi Palace Makadi Bay
- Hotele Egipt
- Hotele Hurghada
- Hotele Makadi Bay
- Hotel Makadi Palace Makadi Bay
Rekomendacja
0% poleca ten hotel
NOWOŚĆ! Opinie o restauracjach w Oceniacz.pl - Już teraz dodaj opinie o odwiedzonych restauracjach »
-
5.6
Magda
ocenił hotel Makadi Palace
W hotelu byłam w marcu 2006 roku z 13 miesiecznym dzieckiem.Wiec nie jest to raczej hotel dla rodzin- choć pokój miałam ogromny,ale dostałam go dopiero w drugim dniu, bo po przylocie w nocy zakwaterowano nas w gorszej częsci hotelu. Spokojnie można było wszędzie jeździć wózkiem lub windą - bo hotel przystosowany dla przyjmowania… Przeczytaj całość »
2010-01-06
zobacz zdjęcia dodane przez tego użytkownika (5) »
-
6.0
Marek
ocenił hotel Makadi Palace
2009-08-13Pisze w imieniu calej grupy:D Bylismy w tym hotelu w grudniu 2007. Hotel najlepszy w jakim bylismy.nic dodac nic ujac..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... Przeczytaj całość »
-
6.0
Martyna Ciania
ocenił hotel Makadi Palace
Najlepszy hotel w jakim kiedykolwiek byłam. Wygląd niczym jak z bajki .. jedzenie rewelacja. .nie do opisania . Wszystko na najwyższym luksusowym poziomie! Rewelacyjna rafa koralowa .. co wazne picie donoszone przez kelnerów na plażę ..do miasta dojezdza sie hotelowym(darmowym ) busem . ... wystarczy się tylko zapisać.. ilość restauracji… Przeczytaj całość »
2009-07-27
zobacz zdjęcia dodane przez tego użytkownika (3) »
-
5.9
BOZENA
ocenił hotel Makadi Palace
2009-05-15HOTEL ROBI WRAŻENIE POD WZGLĘDEM ILOŚCI RESTAURACJI,BARÓW.JEST CZYSTO,MIŁO,SYMPATYCZNIE.ATUTEM JEST TO ŻE OBSŁUGA NIE JEST NACHALNA,JAK TO SIĘ CZĘSTO ZDARZA W EGIPCIE.MIMO DUŻEJ ILOŚCI GOŚCI NIE WIDAĆ TŁOKU,BĄDŹ BRAKU MIEJSCA W CZASIE PORY NA POSIŁKI.JEST OCZYWIŚCIE I MANKAMENT!!!WEJŚCIE DO WODY NA PLAŻY PRZY HOTELU DOŚĆ KŁOPOTLIWE… Przeczytaj całość »
Dlaczego warto kupić w Oceniacz.pl
- brak prowizji - ceny jak u organizatora
- oferta sprawdzonych biur podróży
- gwarancja najniższej ceny
- bezpieczne zakupy
- kompetentni doradcy dostępni 7 dni w tygodniu
Newsletter
Ostatnio szukane w Oceniacz.pl
- ,
- hotel labineca chorwacja,
- viva club,
- kirov bułgaria,
- hotel blue sea bungalows and beach,
- santorini, rodos,
- anastasia beach zakynthos opinie,
- holiday village sagitta,
- tia heights,
- hotel golden shores,
- hotel pensjonat el amigo,
- grecos holiday 2012 cypr,
- oasis tours opinie,
- sun fun opinie,
- admiral & captain complex,
- marmaris resort itaka,
- hotel captain's hotel,
- grecos holiday 2012 skanes,
- sunny days hurghada,
- villa tarsis opinie,
- amarante garden palms,
- skanes,
- hotel dive inn resort,
- tunezja 2012 oasis tours,
- lillyland beach club,
- grand primorsko opinie,
- hotel fourati,
- sharm grand plaza resort,
- hotele pstrągowa,
- zakynthos 2012 atur,
- elysees,
- sunrise mamlouk,
- king tut resort hurghada opinie
