Hotel Weselina Czernomorec
- Hotele Bułgaria
- Hotele Burgas
- Hotele Czernomorec
- Hotel Weselina Czernomorec
Rekomendacja
100%
poleca ten hotel
NOWOŚĆ! Opinie o restauracjach w Oceniacz.pl - Już teraz dodaj opinie o odwiedzonych restauracjach »
-
3.4
Wociech ślusarek
ocenił hotel Weselina
2011-09-25Byliśmy, widzieliśmy i dobrze że nie przeczytaliśmy tych opinii przed wyjazdem. Dużo o hotelu piszę na stronie www.seaclub2010.npx.pl w artykule Bułgaria, Rumunia, Istambuł 2011 W poszukiwaniu słońca. Wyjazd prywatny, samochodem. Co do śniadań polecam zdecydowanie stołować się na mieście czy to w restauracji czy piekarnie, które… Przeczytaj całość »
-
1.8
Anna Stefańska
ocenił hotel Weselina
2009-07-16Byłam w tym pensjonacie z mężem i dwójką dzieci. Do plaży jest rzeczywiście bardzo daleko i jest okropna: mała , brudna, ciasna w piasku mnóstwo petów. Czujesz się jakbyś leżał w popielniczce.Właściciel strasznie niemiły. Jedzenie( serwują tylko śniadania) okropne: chleb z margaryną i jakaś śmierdząca kiełbasa.Nie pomogły nasze… Przeczytaj całość »
-
3.9
Wiesław
ocenił hotel Weselina
2009-05-26Byłem tam faktycznie w lipcu 2007r. Wrażenie okropne co do obsługi hotelu facet zadufany arogancki co oczywiście zgłosiłem po powrocie oraz jeszcze będąc na miejscu. Nie polecam. Przeczytaj całość »
-
1.6
Joanna Paluch
ocenił hotel Weselina
2009-05-23To pensjonat nie hotel. Nie jedźcie tam jak tylko możecie zrezygnujcie z pobytu w tym obiekcie. Właściciel wulgarny, opieprza gości, że siedzą na balkonach, pluje na ręczniki z góry bo tam mieszka jak tylko po 22 nie jest cicho, klnie. Na \"Śniadanie\" spleśniały chleb i... to prawie wszystko. Okolica - to osiedle mieszkalne,… Przeczytaj całość »
Dlaczego warto kupić w Oceniacz.pl
- brak prowizji - ceny jak u organizatora
- oferta sprawdzonych biur podróży
- gwarancja najniższej ceny
- bezpieczne zakupy
- kompetentni doradcy dostępni 7 dni w tygodniu
Newsletter
Ostatnio szukane w Oceniacz.pl
- ,
- sunrise tirana aquapark sharm el sheikh,
- principal hotel,
- tunezja hotel el bousten,
- hotel dolasilla,
- maroko 2011,
- hotel harmony makadi bay opinie,
- sailor\'s park opinie,
- sky club,
- bursztynowy pałac strzekęcino opinie,
- hotel pałac wojanów,
- ecco travel 2012 wycieczki,
- sun fun opinie,
- montillon grand horizon,
- holiday park turcja,
- sultan beach,
- hotel residence estella,
- triada 2012 meksyk,
- eri beach,
- sunmaritim turcja,
- royal rose opinie,
- hotel serenity makadi heights,
- hotel gołębiewski wisła,
- hurghada 2012 last minute,
- hotel bella pais opinie,
- hotel santa fe majorka,
- sindbad club aqua hotel opinie,
- teneryfa hotel palia don pedro,
- hotel principe marmolada,
- wycieczki 2012 ras um el sid,
- golden sun kreta,
- relax turcja,
- sunrise island view resort
