O nas

Oceniacz – z nami wiesz, gdzie jedziesz

Kiedy po powrocie z wakacji Twój znajomy przekonuje Cię, że hotel lub region turystyczny, w którym był, na pewno przypadnie Ci do gustu, wierzysz mu o wiele bardziej niż nawet najefektowniejszym reklamom. Doskonale zdajesz sobie bowiem sprawę, że opinia z pierwszej ręki zawsze jest najbardziej wiarygodna.

To właśnie świadomość tego faktu stała się punktem wyjścia do powstania naszego portalu. Uruchomiając Oceniacza, postawiliśmy sobie za cel, aby dawać naszym Czytelnikom tylko rzetelne informacje o regionach turystycznych i hotelach całego świata. Prawdziwe, obiektywne, z pierwszej ręki – od ludzi, którzy spędzili czas w konkretnym miejscu. Oceny, które autentycznie pomogą w organizacji niezapomnianych wakacji.

Z dumą możemy powiedzieć, że nam się to udało. Od początku istnienia serwisu zebraliśmy kilkanaście tysięcy (z dnia na dzień jest ich coraz więcej) opinii o hotelach, regionach turystycznych, a także biurach podróży. A oprócz tego tysiące zdjęć robionych przez turystów w hotelach i poza nimi...

Ale to nie wszystko

Każdy turysta, który zaloguje się na naszym portalu może korzystać z wielu przydatnych funkcji. Na Oceniaczu możesz:

  • Czytać lub dodawać opinie na temat hoteli, regionów turystycznych i biur podróży
  • Przeglądać i dodawać zdjęcia hoteli i regionów turystycznych
  • Sprawdzić, kto w tym samym czasie i miejscu co Ty spędza wakacje
  • Komunikować się z innymi członkami naszej społeczności
  • Brać udział w ciekawych dyskusjach na forum

Zawsze służymy pomocą

Blisko dziesięcioletnie doświadczenie w IT i turystyce umożliwia nam zagwarantowanie Ci najwyższej jakości usług. Codziennie dokładamy wszelkich starań, by nasza społeczność w komfortowych warunkach gromadziła informacje o najlepszych miejscach do wypoczynku. W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli więc masz jakieś pytanie – skontaktuj się z nami.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z wszystkich funkcji Oceniacza. Zachęcamy również do jego współtworzenia. Na Twoje opinie i zdjęcia czeka tysiące turystów...