Jeśli chcesz dotrzeć do turystów, to ta oferta jest dla Ciebie…

Oceniacz.pl w 2009 roku to:

 • 1,6 mln odwiedzin
 • 840 tysięcy unikalnych użytkowników
 • 5,5 mln odsłon

Czym jest Oceniacz.pl?

Oceniacz.pl to jedyny w Polsce i niezależny portal społecznościowy skupiający turystów i tych, którzy ze względu na swoją pracę lub pasję dużo podróżują. Każdego miesiąca odwiedzają nas setki tysięcy użytkowników, bardzo wielu z nich zostaje już z nami na stałe, rejestrując się i biorąc czynny udział w życiu społeczności (dodają opinie i zdjęcia hoteli, oceniają biura podróży i regiony turystyczne, rozmawiają na forum, poznają nowych turystów, nawet tych, z którymi w tym samym miejscu spędzą wakacje).

Dlaczego reklama na Oceniacz.pl jest taka skuteczna?

Użytkownicy portalu to ludzie, którzy często podróżują, a zdobytą wiedzą i doświadczeniami aktywnie dzielą się z innymi internautami w postaci ocen i opinii, a także tysięcy zdjęć, które nieustannie są przez nich dodawane. Na co dzień interesują się turystyką, a wybór najlepszych wakacji to ich prawdziwa pasja. Zwykle korzystają przede wszystkim z zagranicznych kurortów, a średnia cena takich wycieczek oscyluje w okolicy 5 tysięcy złotych – na takie wyjazdy pozwalają sobie osoby o ponadprzeciętnych dochodach. Reklamując się u nas masz więc gwarancję, że Twój przekaz dotrze we właściwy sposób do właściwych ludzi.

Biuro podróży, linie lotnicze, hotel, a może produkty przeznaczone dla turystów…?

Powierzchnie reklamowe na Oceniacz.pl to idealne miejsce do reklamowania wszelkich usług i produktów związanych z turystyką. Dlaczego? Bo u nas są tylko turyści! Proponujemy Ci rozmaite formy reklamy, tak by najskuteczniej wypromować Twój produkt. Formuła portalu społecznościowego daje sporo możliwości targetowania reklamy i indywidualizacji przekazu, a przez to jeszcze większą szansę na bezpośrednie dotarcie do potencjalnego klienta. Dodatkowo, do Twojej dyspozycji oddajemy specjalistę ds. reklamy, który pomoże Ci wybrać optymalny model kampanii.

Czy jesteś już zdecydowany?

Jeśli już zdecydowałeś o tym, że reklama w Oceniacz.pl to najlepszy wybór dla Ciebie skontaktuj się z nami, a jeśli wcześniej chcesz poznać interesujące szczegóły, dane, wykresy oraz całą specyfikację przeczytaj naszą pełną ofertę reklamową.

Do tej pory reklamę na Oceniacz.pl zamieścili m.in.:

KLM,
    Air France, Phoenix, Fly.pl, Orbis (Accorhotels.com), Decathlon,
    Saalbach.com, LOT, ESSK, Allegro, Plus (Polkomtel), Renault, Epson,
    Lubella, Era, Orange, Mediamarkt, Johnson & Johnson, Opel, Red
    Bull, PKO BP