Konkurs - „Dzieciaki na wakacjach”

Drodzy Turyści!

Wszyscy już odliczamy dni do rozpoczęcia wakacji. Aby jeszcze bardziej umilić Wam ten czas, ogłaszamy fotograficzny konkurs Oceniacz.pl – Dzieciaki na wakacjach. Dużo podróżujemy z naszymi pociechami, a czas wypoczynku to dla nich i dla nas niezapomniane chwile. Często udaje nam się pstryknąć im fotkę, która potrafi rozbawić do łez lub rozczulić do szpiku kości.

Jak grać żeby wygrać?

To bardzo proste. Zgłoś w naszym konkursie wakacyjne zdjęcia Twojego dziecka, a czytelnicy Oceniacz.pl wskażą te, które najbardziej przypadły im do gustu. My natomiast obdarujemy autorów nagrodami. Konkurs będzie trwał do Dnia Dziecka czyli 1 czerwca.

Zobacz zdjęcia!

Jak możesz przydzielać punkty?

Pod konkursowymi zdjęciami znajdziesz możliwość przyznania punktu. Może to zrobić każdy internauta klikając w ikonkę „Zagłosuj”. Dodatkowo zalogowani turyści mają większą moc - ich punkty mnożymy razy trzy! Głos można oddać raz dziennie. Spraw, by to właśnie Twoje zdjęcie oceniło jak najwięcej internautów.

Co możesz wygrać?

Nagrody są bardzo atrakcyjne. W sam raz przydadzą się na wakacje! Autorzy zdjęć, które 1 czerwca będą miały największą liczbę punktów, otrzymają:

  • I nagroda – 500 zł, książka dla rodziców, oprogramowanie komputerowe od portalu Photopixo.pl, niespodzianka dla dziecka
  • II nagroda – 300 zł, książka dla rodziców, niespodzianka dla dziecka
  • III nagroda – 200 zł, książka dla rodziców, niespodzianka dla dziecka
  • IV nagroda – książka dla rodziców, niespodzianka dla dziecka
  • V nagroda – książka dla rodziców, niespodzianka dla dziecka

Patroni i sponsorzy